Montáž dveří

Interiérové dveře otočné, posuvné, skládací, vchodové. To jsou dveře s montáží od naší firmy!

Požadujete jen tu nejvyšší kvalitu za nejlepší ceny? Potom jste na správném místě! Naše firma se zabývá montáží dveří již 15 let, čímž jsme získali velkou řadu zkušeností, zároveň jsme během těchto let rozšířili náš sortiment o nejrůznější typy dveří. Pokud i přesto nenajdete v našem sortimentu požadovaný typ, neváhejte nás kontaktovat.

 Druhy dveří:

  • Otočné dveře s polodrážkou
  • Otočné dveře bez polodrážky
  • Celoskleněné dveře
  • Posuvné dveře po stěně
  • Posuvné dveře do stavebního pouzdra
  • Skládací dveře
  • Vchodové dveře bezpečnostní (2. tř., 3. tř.)
  • Speciální dveře – zvukově izoleční, protipožární, kouřotěsné, klima
  • Dveře a zárubně atypických rozměrů

Jednotlivé typy dveří i materiály mají své charakteristické vlastnosti i použití. Materiálů a typů je na současném trhu nepřeberné množství a leckdo se v současné nabídce nemusí vyznat. Proto Vám naši zkušení zaměstnanci rádi poradí s výběrem konkrétního typu dveří i materiálu pro vaši stavbu či rekonstrukci. Neváhejte nás proto požádat o nezávaznou kalkulaci Vaší zakázky.

Naši zkušení technici pracují rychle a kvalitně. Montáž dveří je tak záležitostí jednoho dne. U většího počtu dveří maximálně dvou až tří dní včetně zednického zapravení a úklidu pracoviště.

Odborná montáž v kostce

1. Zpracování cenové nabídky

Stačí zaslat Vaší poptávku na e-mail: montaze@transmont.cz. Naši obchodní referenti Vám zdarma zpracují předběžnou kalkulaci.

2. Zaměření

V případě, že budete s předběžnou cenovou nabídkou souhlasit přijde na řadu přesné zaměření našim technikem přímo na místě realizace.

3. Podpis smlouvy

Po zaměření technikem je Vaše cenová nabídka upravena dle skutečnosti a Vám zaslaná k podpisu jako smlouva.

4. Termín montáže

V okamžiku, kdy dveře z Vaší zakázky naskladníme (pokud se bude jednat o zakázku včetně dodání zboží) Vás budeme kontaktovat ohledně domluvení přesného termínu montáže.

5. Montáž

Montáž dveří a obložkových zárubní se provádí na dokončenou podlahu a hotové omítky včetně výmalby. K montáži je třeba zajistit přívod el. energie, teplotu minimálně 10°C, vlhkost 30%-50% a dostatek prostoru pro manipulaci.

6. Předání díla

Po dokončení montáže Vám montážní technik předvede funkčnost dveří (zamykání, zavírání…) a předloží k podpisu předávací protokol.