Značky

Solodoor

Společnost SOLODOOR a.s. je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Je spolehlivým dodavatelem, který svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní a designově atraktivní výrobky v krátké lhůtě dodání.

Moderní interiér vyžaduje designový soulad všech prvků. Proto máte možnost prohlédnout si nabídku dveří na webových stránkách ve speciální aplikaci, která vám umožní výběr zárubně, typu, designu, povrchové úpravy a také vizualizaci vámi zvolených interiérových dveří ve vašem interiéru.

www.sestavsidvere.cz

 

Porta

Výrobce dveří Porta pečlivě sleduje novinky světového designu a přizpůsobují je Vašim potřebám. Neustále hledá nová řešení pro dveře, které jsou srdcem každého vysněného domu.

www.portadoors.cz

 

Interlignum

výrobní sortiment interiérových dveří firmy Interlignum je velice široký. Foliované hladké dveře jednopásové a dvoupásové, laminátové CLPL hladké dveře, foliované rámové dveře, foliované HPS fólií rámové dveře, celomasivní rámové dveře dýhované a protipožární dveře. K ucelené nabídce samozřejmě patří obložkové zárubně oblé a rovné vyráběné tak, jako interiérové dveře v nejrůznějších desénech dřevin.

www.sitechnology.cz

 

COBRA

COBRA spol. s r.o. je tradičním českým dodavatelem stavebního kování a to již od roku 1991. Všechny výrobky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a komponentů.

www.cobra-cz.cz